Tepebaşı Çilingir Anahtar 0 537 341 47 84
ANAHTAR ÇİLİNGİR VE BIÇAK BİLEME HİZMETLERİ
Şirintepe Mh. Gözüpek Sk. No:7/B
es.teknikanahtar@gmail.com
0 537 341 47 84 - 0 537 341 47 84

LOKANTACILAR ODASINDAN LÖSEV’E BABALAR GÜNÜ MORAL ETKİNLİĞİ

18.06.2019 

Eskişehir Lokantacılar  Odası Başkanı Bahar Bilen; babalar günü dolayısıyla düzenlediği etkinliğe Eskişehir Lösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV), lösemiyi yenen ve tedavisi devam eden çocuklar ile ailelerini buluşturdu.

Katılımın yüksek olduğu etkinliğe Eskişehir Vali Yrd.Alper Balcı, oda başkanlarımız ve siyasi parti temsilcilerimiz katıldı.
Eskişehir lösev vakfı il kordinatörü Hanife Yılmaz;yaptığı açıklamada Lokantacılar odasının düzenlediği babalar günü etkinliğinliği ile lösev üyesi olan  lösemili çocuklarımız, kanser hastalarımız ve aileleri  eğlenceli vakit geçirerek  hem moral topladılar hem de LÖSEV’in farkındalığını anlatarak destek olan Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen’e teşekkürlerini sundu.

Başkan Bahar Bilen;Babalarımız, çocuklarımızın en büyük kahramanıdır. Kahramanlarımızın ise en büyük hazinesi şüphesiz ki evladıdır. hayatı boyunca maddi ve manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, çocuklarına karşı  merhamet sahibi olan tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor,Eskişehir lösev vakfı temsilcilerine böyle bir etkinlikte beraber olmaktan son derece memnun olduğunu dile getirerek lösev bizim her zaman yanında olduğumuz bir vakıftır diyerek teşekkürlerini sundu.

Gönderen: haber
1188 defa okundu 
 


Bilim-Teknoloji
Yıllara meydan okuyan güvenlik sistemleri için 3 önemli kriter
TATİLDE VERİLERİNİZİ SAĞLAMA ALACAK 5 ÖNERİ
Torrent sitelerinden Kore dizi ve filmleri indirenler dikkat
TATİLE ÇIKACAKLAR SİBER DOLANDIRICILARIN KISKACINDA
İnstagram Takipçi Hilesi

 

 
Ekonomi
HANIMELİ SOKAK DOLUDİZGİN
Aydınlatma Sektörü, IstanbulLight İle Dünya Pazarlarına Açılıyor…
Emeklilerin kurban bayramı ikramiyesi ne zaman verilecek?
Ambalaj tasarımının yıldızları belli oldu
Uygun Adım Geleceğe: Ar-Ge ve İnovasyon